فروشگاه محصولات دیابتی

فروشگاه محصولات دیابتی: دیابت را میتوان بین بیماری های بسیار شایع قرن بیست و یکم طبقه بندی کرد. این بیماری برای فرد مبتلا به آن مشکلات بسیاری را به وجود می آورد که عملا باعث ایجاد اختلال در زندگی میشود. همین موضوع باعث میشود تا همیشه افراد بسیار زیادی به دنبال درمان دیابت و یا پیشگیری از آن باشند و این اهمیت وجود یک فروشگاه محصولات دیابتی برای فروش محصولات رژیمی و دیابتی را نشان میدهد.

خرید در فروشگاه ها همیشه برای افراد دیابتی یا افرادی که در معرض این بیماری قرار دارد، بر خلاف افراد دیگر، یک کابوس است. زمانی که یک این افراد برای خرید محصولات مورد نیاز خود به یک فروشگاه مراجعه کنند، باید زمان بسیار زیادی را برای غربالگری بین محصولات بگذرانند و محصولات پرچرب، قند دار و محصولاتی که میتواند باعث ایجاد خطراتی برای آنها شود را از سبد خرید خود حذف کنند. این موضوع میتواند باعث شود تا خرید از فروشگاه به جای یک لذت، به یک کار خسته کننده برای افراد دیابتی تبدیل شود.

برای رفع این مشکل، به تازگی نسل جدیدی از فروشگاه ها در کشور به وجود آمده اند؛ فروشگاه دیابت!!
در فروشگاه محصولات دیابتی تمامی محصولات نسبت به نیاز افراد دیابتی خصوصی سازی شده اند.

در ادامه به توضیح بیشتر در مورد فروشگاه محصولات دیابت میپردازیم.

فروشگاه محصولات دیابتی

شاید زمانی که با عنوان فروشگاه دیابتی مواجه شوید، تصور میکنید که احتمالا در این فروشگاه قرار است تا صرفا چند قلم محصول بدون قند را مشاهده کنید و شاید خرید از این فروشگاه اصلا نتواند نیاز های شمارا برطرف کند اما باید برای شما توضیح دهیم که اصلا اینطور نیست. فروش محصولات رژیمی به هیچ عنوان تا این حد محدود نیست.
بلکه در یک فروشگاه محصولات رژیمی بیش از چند صد قلم محصول رژیمی وجود دارد و این محصولات به طور کامل میتواند نیاز یک فرد را در خرید لوازم مصرفیِ خوراکی تأمین کند. ماهیت به وجود آمدن فروشگاه دیابتی برای رفع نیاز افراد مبتلا به دیابت یا افرادی است که برای زندگی سالم خود ارزش زیادی قائل هستند.

افراد دیابتی باید در تغذیه خود موارد بسیار زیادی را رعایت کنند. پرهیز از غذاهای چرب، دوری از مواد شیرین و… که اشتباه در هرکدام از این موارد میتواند ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی را نه تنها به افراد مبتلا به دیابت بلکه در تمامی افراد به وجود آورد. همین امر باعث میشود تا دقت بر روی مواد تشکیل دهنده محصولات تغذیه ای در این افراد بالا رود.

محصولات رژیمی که در یک فروشگاه محصولات دیابتی وجود دارد تهی از مواد مضر نام برده است. مواد غذایی این فروشگاه ها به صورت اختصاصی برای زندگی سالم و بهتر تولید میشوند. شیرینی این مواد نه از قند و شکر بلکه از مواد گیاهی بدون ضرر گرفته میشود. از جمله مشخصات مواد غذایی و محصولات رژیمی در یک فروشگاه دیابتی عبارتند از:

 • بدون گلوتن
 • کم کالری
 • بدون چربی ترانس
 • بدون اسید های چرب
 • رژیمی
 • بدون ساخارین
 • شیرین شده با مواد غیر قندی (اغلب گیاه استویا)
 • دارای دارو های گیاهی مفید برای کاهش یا کنترل قند
 • و…

فروشگاه محصولات رژیمی

از جمله دسته بندی محصولات رژیمی که در یک فروشگاه دیابت دیده میشود عبارت است از:

 •  انواع عسل طبیعی و کم قند
 • مرباجات بدون قند و رژیمی
 • انواع مختلف بیسکویت
 • شیرینی و کیک های تولید شده بدون استفاده از قند های مضر
 • انواع مختلف آب نبات و شکلات
 • انواع پولکی و سوهان بدون قند
 • انواع  مختلف گز رژیمی و بدون قند
 • انواع مختلف عرقیجات
 • چای ها و دارو های گیاهی
 • انواع مختلف روغنهای مفید خوراکی و رژیمی، خالی از هرگونه روغن چرب و مضر
 • انواع تنقلات غیر مضر
 • انواع مختلف قهوه آماده و کافی میکس رژیمی

تمامی محصولات موجود در یک فروشگاه محصولات رژیمی باید دارای مجوز های بهداشتی از وزارت بهداشت باشند. محصولات رژیمی تهیه شده از شیرین کننده های مجاز خوراکی و گیاهی (اغلب گیاه استویا) بدون ساخارین و… هستند.

دلیل اهمیت فروشگاه دیابتی و محصولات رژیمی

شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که اصلا چرا خرید از فروشگاه دیابتی؟ احتمالا تصور کنید که خرید از یک فروشگاه معمولی با دقت به مشخصات محصولات بتواند نیاز افراد دیابتی را رفع کند. برای توضیح این موضوع شاید بهتر باشد که یک نکته را به شما یاد آوری کنیم.
مطمئنا در زمان خرید بسیاری از محصولات و مواد غذایی دیده اید که روی آن ها عبارات مختلفی درج شده. این عبارات اغلب چنین متونی دارند:
کاملا طبیعی، سالم، بدون اسید های چرب، تولید شده از مواد گیاهی، بدون ضرر، بدون استفاده از مواد نگهدارنده و…

اما آیا این متون واقعی هستند؟ مطمئنا خود شما نیز میدانید که اغلب این متن های نوشته شده صرفا جنبه تبلیغاتی دارند و بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها برای کسب درآمد بیشتر از فروش محصولاتشان، بر روی آنها متن هایی مینویسند که اساسا از اعتباری برخوردار نیستند. متأسفانه سازمان بهداشت نیز بر روی این روند کنترلی ندارد.

از این رو نمیتوان به مشخصات نوشته شده روی محصولات غذایی اطمینان کرد. ممکن است اعتماد به یک محصول غذایی و قرار دادن آن در سبدغذایی روزانه یک فرد دیابتی باعث ایجاد خسارات زیانباری شود که نتوان به هیچ وجه آن ها را جبران کرد. اینجاست که به اهمیت وجود یک فروشگاه دیابتی پی میبریم.

از کجا بفهمیم مشخصات محصولات رژیمی در فروشگاه دیابتی معتبر است؟

مطئمنا وجود چنین سؤالی در ذهن هر خریدار، امری طبیعی است. در هر کسب و کار افراد سودجویی وجود دارند که بدون توجه به خطرات و طبعات کار خود اقدام به کلاه برداری و سوء استفاده از اعتماد مخاطبان خود میکنند. در حوزه خرید محصولات دیابتی نیز این مورد صدق میکند. برای جلوگیری از خرید محصولات بی کیفیت بهترین راهکار خرید از برند های معروف بازار است.

یکی از معروف ترین برند های بازار که به صورت تخصصی وارد امر تولید محصولات رژیمی و دیابتی شده است، برند معتبر “کامور” است که بخش بزرگی از محصولات این کارخانه برای افراد مبتلا به دیابت و اشخاصی که به زندگی سالم خود اهمیت میدهند است. از همین رو خرید از این برند میتواند با خیال راحت انجام شود. علاوه بر آن برند های معتبر دیگری نیز در بازار وجود دارد که درآینده، پس از تحقیق به معرفی آن ها میپردازیم.


نوشته شده توسط admin
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۹۸
09187518105