جديد ترين روش درمان ديابت نوع دو

جديد ترين روش درمان ديابت نوع دو: احتمالا شما هم از مطالعه مقالات تکراری در مورد راه و روش های درمان دیابت نوع دو یا درمان قطعی آن خسته شده اید. بسیاری از سایت ها در سطح وب فارسی، با نوشتن عناوینی مثل جدیدی ترین راه درمان دیابت نوع دو و… به جذب مخاطب میپردازند و پس از آن در صفحه خود، به انتشار اخبار قدیمی و زرد مشغول میشوند. در این مقاله به جای این کار قصد داریم تا شما را با واقعیت بیماری دیابت نوع دو و روش درمان آن آشنا کنیم.

دیابت نوع دو دقیقا چیست؟

دیابت نوع دو

قبل از اینکه به دنبال درمان قطعی دیابت باشید، باید بدانید که دقیقا در بدن یک فرد دیابتی چه اتفاقی می افتد و چه چیزی باید حل شود تا بیماری او درمان شود.

بر خلاف دیابت نوع یک که بدن در آن با کمبود ترشح انسولین به دلیل آسیب دیدن غدد ترشح کننده انسولین روبرو است، در دیابت نوع دو، بدن اغلب مشکلی در ترشح انسولین ندارد. این به آن معناست که بدن فرد مبتلا به دیابت نوع دو، به اندازه کافی و گاها بیشتر از اندازه مورد نیاز خود، انسولین را در غدد لوز المعده ساخته و ترشح میکند. این همان دلیلی است که به دیابت نوع دو، نام دیابت غیر وابسته به انسولین داده اند.
پس دقیقا مشکل کجاست؟

تفاوت دیابت نوع یک و نوع دو

مشکل بدن در دیابت نوع دو، نه در ساخت انسولین بلکه در استفاده از آن است. در بدن یک فرد مبتلا به دیابت نوع دو، انسولین ها پس از ساخته و ترشح شدن قابلیت هضم کردن گلوکز و یا همان تبدیل قند به انرژی را ندارند و دلیل آن، حساس بودن و مقاومت بدن به انسولین است. پس درمان دائم، قطعی و سریع دیابت نوع دو، در حالتی ممکن است که انسان بتواند حساسیت بدن نسبت به انسولین را کاهش دهد. اگر از این زاویه به دیابت نوع دو نگاه کنیم، تا به حال درمانی برای آن پیدا نشده.

اما در سال های اخیر، چند راهکار جدید برای درمان دیابت از روش های دیگر پیدا شده که در ادامه به آنها میپردازیم.

جدیدترین راه های درمان دیابت نوع دو

بهترین راه برای درمان سریع دیابت نوع دو، کاهش قند خون است. از جمله دارو های کاهنده قند خون، داروی متفورمین است که برای بیماران دیابتی تجویز میشود. اما به تازگی و به عنوان جدیدترین راه درمان دیابت نوع دو، پزشکان اسرائیلی توانسته اند دارویی بسازند که با مصرف آن علاوه بر کاهش قند خون، مصرف انسولین بدن نیز بهبود پیدا میکند. البته تا تجاری سازی این دارو هنوز زمان زیادی مانده اما مطمئنا به عنوان یک داروی درمان قطعی دیابت نو دو، میتوان به این قرص ها، امید داشت.

داروی درمان دیابتاگر به دنبال دیگر خبر ها در مورد درمان دیابت نوع دو هستید، شاید بهتر باشد به یک متخصص طب سنتی مراجعه کنید. به تازگی خبر هایی مبنی بر درمان قطعی دیابت نوع دو توسط پزشکان طب سنتی ایرانی منتشر شده. این خبر ها حاکی از آن است که این پزشکان با تجویز دارو های گیاهی و درمان های سنتی و بدون خطر، قند خون بدن را به شدت کاهش میدهند و این روند تاجایی ادامه پیدا میکند که حتی فرد بیمار بی نیاز از مصرف هرگونه دارو شیمیایی شود.

جدیدترین اخبار درمان دیابت نوع دو با طب سنتی

حتی گفته میشود پس از گذراندن طول مدت درمان، فرد بیمار بدون نیاز به بسیاری از پرهیز های غذایی قبلی خود، به زندگی عادی برمیگردد. همین اخبار، دلیل موجهی است تا برای درمان دیابت نوع دو خود، حتی برای امتحان کردن، به یک پزشک طب سنتی مراجعه کنید و کمی با روش های درمان آنان آشنا شوید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. با آرزوی موفقیت.

 


نوشته شده توسط محمد صالح
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۹۸
نظرتان را ثبت کنید.
09187518105