درمان دیابت در اسرائیل

درمان دیابت در اسرائیل؟ این یکی از عباراتی است که به تازگی در وب فارسی مورد توجه قرار گرفته است. در ایران هر از گاهی خبرهایی شنیده میشود از درمان قطعی برخی بیماری های لاعلاج، آنهم در کشور های خارجی. در این مقاله قصد داریم در مورد درمان دیابت در اسرائیل صحبت کنیم و این موضوع را بررسی کنیم.

درمان دیابت در اسرائیل واقعیت دارد؟

درمان دیابت در اسرئیل واقعیت دارد؟

اسراییل یکی از کشور های نوپا در جهان است که به تازگی و در قسمتی از کشور فلسطین ساخته شده است. کمتر خبری در مورد فعالیت های علمی اسراییل منتشر میشود، در جایی که در این کشور تحقیقات علمی و پزشکی بسیاری به کمک بودجه های هنگفتی که در اختیار پژوهشگران قرار میگیرد، انجام میشود.

در اسراییل در به درمان بیماری ها اهمیت فراوانی داده میشود و خبری که به تازگی در این مورد منتشر شده، درمان قطعی دیابت در اسرائیل است.

طبق اعلام شرکت فیسبوک در شبکه اجتماعی خود، محققان اسراییلی در حال تحقیق بر روی کشف درمانی برای دیابت نوع دو بوده اند که به تازگی نتایج خوبی برای آنها حاصل شده است. طبق این گفته، محققان اسرائیلی نوعی قرص را اختراع کرده اند که توانایی فعالیت هوشمندانه در بدن برای درمان دیابت را دارد.

تفاوت درمان دیابت نوع یک و دو

همانطور که میدانید در دیابت نوع یک، بدن با مشکل ترشح انسولین روبرو است و علت آن، از بین رفتن سلول های ترشح کننده انسولین توسط سیستم دفاعی بدن است. در مقابل، در دیابت نوع دوم، بدن به ندرت مشکل ساخت انسولین را پیدا میکند، بلکه مشکل اصلی بدن در دیابت نوع دو، ناتوانی استفاده از انسولین ترشح شده است. این یعنی غدد تولید کننده انسولین به خوبی وظیفه خود را انجام میدهند اما بدن در مقابل استفاده از آن برای تبدیل گلوکز و قند به انرژی مقاومت میکند.

دیابت نوع دو، شایع ترین نوع دیابت در جهان است. همین موضوع باعث میشود تا اکثر بودجه های تحقیقاتی که به درمان دیابت تخصیص پیدا میکنند، تمرکز اصلی خود را بر روی درمان دیابت نوع دوم بگذارند.

داروی دیابت در اسرائیل

دارویی که به تازگی توسط پژوهشگران اسرائیلی تولید شده ، یک قرص خوراکی است. این قرص پس از مصرف، به کنترل لوز المعده در ترشح انسولین میپردازد و پس از آن به کاهش قند خون و گلوکز در خون مشغول میشود.
طبق اخبار، این دارو هنوز به تولید انبوه نرسیده اما به زودی قرار است که به صورت تجاری به تولید درآید. در صورتی که ادعا های مطرح شده از طرف شرکت فیسبوک صحیح باشد، در آینده ای نزدیک شاهد رشد شرکت سرمایه گذار این تحقیقات به صورت نجومی هستیم.

کلام آخر

ما در مقالات خود، تا به اینجا به روش های مختلف درمان دیابت پرداخته ایم، از درمان سریع دیابت گرفته تا درمان گیاهی دیابت، اگر مقالات ما را تا به اینجا دنبال کرده باشید، متوجه این موضوع شده اید که شرکت های بزرگی در سراسر دنیا به روی درمان قطعی دیابت سرمایه گذاری کرده اند و محققان بسیاری در حال فعالیت بر روی این پروژه هستند اما در هر حال هنوز درمان قطعی و مطمئنی برای این بیماری پیشنهاد نشده است.

دیابت و طب سنتی

چه درمان دیابت در اسرائیل و چه کشور های دیگر، صرفا پژوهش های در حال اقدام هستند و بهتر است به جای منتظر ماندن برای نتیجه این اقدامات، خود دست به کار شوید. بهترین پیشنهاد برای درمان دیابت در زمان حاضر، استفاده از دستورات پزشکان سنتی ایرانی است که تا به حال توانسته اند افراد بسیار زیادی را از شر دیابت راحت کنند.

داروهایی مانند قارچ گانوردما و دیگر گیاهان دارویی به خوبی میتواند باعث کاهش قند خون و درمان دیابت شود که پزشکان سنتی مقدار و اندازه مصرف آن را برای شما تعیین میکنند. با آرزوی موفقیت.

داروی درمان دیابت


نوشته شده توسط محمد صالح
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۹۸
نظرتان را ثبت کنید.
09187518105