درمان دیابت در ۳۰ روز

درمان دیابت در ۳۰ روز؟ شاید این جمله برای تمامی افراد میتلا به دیابت، جمله ای تعجب آور باشد. واقعیت را بخواهید زمانی که خود ماهم در مورد درمان دیابت در ۳۰ روز شنیدیم تعجب کردیم. تا به حال در این سایت مقالات تخصصی زیادی در مورد دیابت و درمان آن منتشر کرده ایم. از درمان سریع دیابت تا درمان گیاهی دیابت. اما این بار و در این مقاله قرار است در مورد این ادعا صحبت کنیم و بررسی کنیم که آیا واقعا درمان دیابتT در یک ماه واقعیت دارد یا نه.

درمان دیابت در ۳۰ روز چیست؟

درمان دیابت 30 روزه

شاید تصور کنید که درمان دیابت در ۳۰ روز، یک دستور دارویی ۳۰ روزه برای درمان دیابت است اما اینطور نیست. در اصل این عبارت، نام یک مستند خارجی است!! بله نام یک مستند خارجی. در این مستند خارجی، سازندگان به برگذاری یک دوره ۳۰ روزه میپردازند که درآن شرکت کنندگان داوطلب که افراد دیابتی هستند، در طول ۳۰ روز زیر نظر متخصصان طبی و غذایی قرار میگیرند.

در این یک ماه، این بیماران تماما دستورات غذایی این متخصصان را رعایت میکنند. ورزش ها و تحرکات گفته شده را انجام میدهند و دارو های تجویز شده را مصرف میکنند. در این ویدیو ها، در طول ۳۰ روز با تمامی مشکلات یک فرد دیابتی و حتی با سختی هایی که این افراد در طول درمان با آن مواجه میشوند، روبرو میشوید.
این مستند که زمان زیادی از انتشار آن میگذرد، صرفا یک برنامه برای افراد دیابتی و آزمایش روش درمان خاص پزشکان است.

آیا این روش درمان ۳۰ روزه بازخورد خوبی دارد؟

درمان دیابت با ورزش

اگر برای شما سؤال شده که آیا این درمان ۳۰ روزه نتایج خوبی داشته یا نه؟ طبق مشاهده ای که ما از این مستند چند قسمتی داشتیم، در انتهای این دوره، بیماران دیابتی بسیار از شرکت در دوره خشنود بودند و اظهار رضایت فراوانی داشتند. این بیماران اذعان میکردند که شرکت آنها در این دوره باعث درمان دیابتشان شده و باعث شده تا بتوانند به صورت عادی به زندگی روزانه خود ادامه دهند.

داروی درمان دیابت

آیا میتوان در این دوره ۳۰ روزه درمان دیابت شرکت کرد؟

تا جایی که ما اطلاع داریم، خیر!

این دوره ۳۰ روزه در سال های گذشته برگذار شده و شرکت کنندگان آن نیز، به صورت گزینشی، از بین هزاران فرد دیابتی داوطلب انتخاب شده اند. مطمئمنا اگر هم این دوره در حال برگذاری مجدد باشد، افراد مقیم در ایران به سختی میتوانند در آن شرکت کنند و شاید اصلا در گزینش بین داوطلبان هم انتخاب نشوند. اما پیشنهاد ما به جای شرکت در این دوره، مشاهده ویدیو های آن است.

به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم که طبق ویدیو ها، از دستورات غذایی، دارویی و درمانی استفاده کنید. زیرا این دستورات تماما بر اساس شرایط بدنی فرد بیمار انتخاب میشوند اما میتوانید با مشاهده این ویدو، به یک دید کلی در مورد درمان دیابت و باید ها و نباید ها برسید. مطمئنا میتوانید مواردی که میتواند در یک بیمار دیابتی باعث ایجاد مشکلات شود را پیدا کنید و حداقل از آن ها پرهیز کنید.

تغذهی و درمان دیابت

فیلم اصلی این مستند دارای جزییات نسبتا مناسبی است تا همه افراد بتوانند به اندازه مورد نیاز با روش های درمان گفته شده آشنا شود. در نهایت هم اگر علاقه دارید تا در ۳۰ روز، طبق این ویدیو بیماری دیابت خود را درمان کنید، حتما زیر نظر پزشک این کار را انجام دهید تا مبادا با مشکلاتی چون کاهش شدید قند خون یا افزایش فشار بر اثر ورزش های سخت و… روبرو شوید.
داروی درمان دیابتدر این مقاله در مورد ادعای درمان دیابت در ۳۰ روز توضیحاتی را ارائه کردیم و توضیح دادیم که این عبارت، در اصل نام یک مستند خارجی است که در آن، پزشکان، به درمان دیابت چند نفر داوطلب در طی ۳۰ روز میپردازند. مشاهده این ویدیو برای بیماران دیابتی خالی از لطف نیست. با آروزی موفقیت.


نوشته شده توسط محمد صالح
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۹۸
نظرتان را ثبت کنید.
 1. مهدی صادقی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  با سلام خیلی ممنونم از سایت خوبتون درباره درمان دیابت. آیا واقعا میشه من مادرم رو که دیابت داره در ۳۰ روز درمان کنم ؟

  • محمد صالح
   ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب بزرگوار بله حتما با دستورالعمل های موجود در سایت بهبودی قطعی حاصل خواهد شد.

  • admin
   ۵ خرداد ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب بله قطعا این کار شدنی هست.

 2. رضا
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام روزی برای کاهش وزن پیاده روی کردم و آمدوم خانه فرداش گلو خشک می شد و ۱۵ خیلی وزنم کم می شد آزمایش دادم دچار دیابت شدم کمک کنید

  • admin
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب دوست عزیز اصلا نگران نباشید با پکیج های طلایی ما میتونید صد در صد درمان بشید اصلا جای نگرانی نیست.

09187518105