درمان قطعی دیابت با طب سنتی

درمان قطعی دیابت با طب سنتی!! راستش را بخواهید وجود عبارت درمان قطعی در کنار کلمه دیابت برای هر کسی تعجب آور است. دیابت یکی از بیماری هایی است که تا به حال و در طب نوین، ایستادن در کنار عبارت “درمان قطعی” را تجربه نکرده است. در دنیا چندین نوع دیابت وجود دارد که شایع ترین آن دیابت نوع دو است. در دیابت نوع دو، بدن با کمبود تولید انسولین روبرو نیست بلکه با جذب آن مشکل دارد.

مدت زمانی است که طب سنتی در ایران دوباره در حال اوج گرفتن است و مطب های طب سنتی زیادی در سراسر کشور در حال بازگشایی هستند. به تازگی ویدیو ها و مقالاتی در سطح اینترنت پخش شده که از درمان قطعی دیابت با طب سنتی خبر میدهند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد این موضوع و درمان قطعی دیابت توضیحاتی به شما بدهیم.

درمان قطعی طب دیابت با طب سنتی!! دروغ یا واقعیت؟

دیابت نوع دو و درمان قطعی با طب سنتی

همیشه میان آموزه های طب سنتی و طب نوین تضاد زیادی وجود داشته است و میتوان گفت بین این دو طب درگیری ها و اختلاف نظرات بسیاری وجود دارد. در طب سنتی به شدت توصیه میشود تا از مصرف داروهای شیمیایی که باعث عوارض جانبی زیادی میشود، دوری کنید. همین موضوع باعث ناراحتی پزشکان طب نوین است. در هر حال باید قبول کرد که نمیتوان اثرات مثبت طب سنتی روی بیماری های مختلف در همین چند سال را تکذیب کرد.

دارو هایی که در طب سنتی برای بیماری ها تجویز میشود با کمترین عوارض جانبی به درمان سریع آن بیماری میپردازد. البته طول درمان با داروهای سنتی بیشتر از درمان با داروهای شیمیایی است. اما طبق اداعاهایی که شده میتوان به طب سنتی، به چشم یک درمان سریع دیابت نگاه کرد.

طبق اخبار، اقداماتی که یک پزشک سنتی برای درمان قطعی دیابت انجام میدهد، در درجه اول اندازه گیری وخامت و پیشروی بیماری و سپس نوع آن است. پس از آن به کاهش و کنترل قند خون میپردازد و این روند تا جایی ادامه پیدا میکند که بیمار بدون نیاز به استفاده از هرگونه انسولین به زندگی عادی خود بازگردد. منظور از بازگشت به زندگی عادی، استفاده از راحت از انواع مواد غذایی و کاهش نگهداری ها است.

چگونه در طب سنتی دیابت درمان میشود؟

درمان قطعی دیابت و گیاهان

کاهش قند خون با استفاده از داروهای گیاهی کار بسیار مشکلی است. مشکل نه از نظر حجم کاری، بلکه از نظر ریسک بالا. میدانید که کاهش بیش از اندازه قند خون میتواند باعث حملات  و حتی سکته در بدن شود. از این رو صرفا یک متخصص طب سنتی حرفه ای میتواند داروهای گیاهی را برای کاهش قند خون تجویز کند. از جمله داروهایی که برای کاهش قند خون و درمان قطعی دیابت با طب سنتی تجویر میشود، میتوان به قارچ گانودرما، بابونه، زیره، دارچین، زردچوبه، انواع دمنوش ها و… اشاره کرد.

استفاده از این داروهای گیاهی و همزمان پرهیز از عادات بد غذایی و استفاده از محصولات دیابتی میتواند تأثیر بسیار زیادی در کاهش به اندازه قند خون و درمان گیاهی دیابت داشته باشد.
به هیچ عنوان استفاده از این داروها به صورت خودسر توصیه نمیشود. حتی مصرف پزشکی این داروها در اندازه کم ممکن است باعث ایجاد عارضه و عوارض مختلفی برای بیمار شود پس به هیچ عنوان بدون نظر پزشک از آنها استفاده نکنید.

در این مقاله سعی شد تا در مورد درمان قطعی دیابت با طب سنتی توضیحاتی را به شما بدهیم و عنوان کنیم که میتوانید برای درمان دیابت خود با یک پزشک طب سنتی حرفه ای مشورت کنید. به نظر میرسد این بار درمان قطعی دیابت، یک واقعیت باشد و نه مانند دفعات قبل صرفا یک سوژه برای کلاه برداری یا جذب مخاطب به سایت.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

داروی درمان دیابت

 


نوشته شده توسط محمد صالح
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۹۸
نظرتان را ثبت کنید.
  1. محسن
    ۴ خرداد ۱۳۹۸

    سلام و عرض ادب یعنی واقعا درمان مرض قند به صورت قطعی میسر شده

09187518105