درمان قطعی دیابت

درمان قطعی دیابت!! این عنوانی است که به تازگی در بسیاری از سایت ها با آن مواجه میشویم. دیابت یکی از بیماری های شایع در قرن بیستم است. دیابت انواع مختلفی دارد که در مقاله دیابت و درمان آن به صورت مفصل به توضیح آن پرداختیم. سطح خطر دیابت برای افراد نسبت به روند پیشرفت بیماری، قوای بدنی و… متفاوت است. دیابت میتواند مشکلات زیادی را در زندگی یک فرد به وجود بیاورد و همین موضوع باعث میشود تا افراد مبتلا به این بیماری به درمان دیابت به صورت معمول راضی نشوند و همواره به دنبال راهی برای درمان قطعی دیابت خود باشند.

در این مقاله قصد داریم تمامی نظریه هایی که در مورد درمان قطعی دیابت عنوان شده اند را بررسی کنیم و آن ها را توضیح دهیم. قبل از مطالعه مقاله باید این نکته را بدانید؛ دستوراتی که در این مقاله برای درمان قطعی و واقعی دیابت نوشته میشود صرفا از منابع مختلف جمع آوری شده اند و بهتر است قبل از انجام آنها با پزشک خود مشورت کنید. درضمن در این مقاله به ارائه آخرین اخبار روز درمورد تحقیقات انجام شده برای درمان قطعی دیابت نیز میپردازیم.
برای خرید پکیج فوق العاده درمان قطعی دیابت روی بنر زیر کلیک کنید.

داروی درمان دیابت

درمان قطعی دیابت ۲۰۱۹

روش های درمان قطعی دیابت

قبل از پرداختن به روش های درمان قطعی دیابت، باید این موضوع را برای شما توضیح دهیم که طبق آخرین اخبار منتشر شده، پزشکان در زمینه درمان قطعی این بیماری به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کرده اند و میتوان گفت در آینده ای نزدیک، اخبار خوبی درمورد درمان قطعی دیابت در جهان پزشکی منتشر میشود. ممکن است این اخبار در سال ۲۰۱۹ (سال جاری) منتشر شود.

همین موضوع باعث میشود تا در سایت های مختلف با عنوان درمان قطعی دیابت ۲۰۱۹ مواجه شویم. نباید از این نکته غافل شد که علم پزشکی در قرن ۲۱ با پیشرفت بسیار خوبی همراه بوده است. بسیاری از بیماری هایی که تا همین ۱۰ سال پس به عنوان بیماری لاعلاج شناخته میشد امروزه دارای درمان های قطعی شده اند و افراد بسیار زیادی از شر بیماری های مختلف راحت شده اند.

به احتمال بسیار زیاد درمان قطعی دیابت در سال ۲۰۱۹ نیز خبر خوشی برای بیماران مبتلا به دیابت خواهد شد که به زودی با آن مواجه میشویم.

اما درمورد صحبت های سایت های مختلفی که درمورد درمان قطعی دیابت درسال ۲۰۱۹ در سایت های مختلف میشود، باید این را بدانید که منظور این سایت ها، چند اختراع است که در سال ۲۰۱۹ از آنها رونمایی شده و میتوان از آنها برای مدیریت بهتر و بسیار آسان تر دیابت استفاده کرد. در ادامه به این اختراعات و فناوری ها میپردازیم:

فناوری در خدمت پزشکان برای درمان دیابت

طب نوین و درمان قطعی دیابت

از جمله دستگاه های اختراع شده برای بیماران دیابتی، دستگاه Insulin pump یا پمپ هوشمند انسولین است. این پمپ میتواند با اتصال به بدن فرد مبتلا به دیابت به صورت زیر پوستی، کاملا هوشمندانه به کنترل قندخون وی بپردازد و درصورت نیاز انسولین مورد نیاز بدن را به خون تزریق کند. تفاوت این پمپ ها با پمپ های انسولین قدیمی در مدیریت هوشمندانه و دقیق تر بر روی قند خون است. از همین رو بعضی از افراد، این دستگاه را یک درمان قطعی دیابت میدانند.

داروی گلوکان جدید

در مقاله دیابت و درمان آن به این موضوع پرداختیم که یکی از مشکلات بیماران دیابتی، افت بیش از حد قندخون این افراد است که ممکن است باعث حملات مغزی یا قلبی بشود. (هیپوگلیسمی) برای درمان این عارضه دانشمندان نوعی داروی جدید را تولید کرده اند که درصورت استفاده به موقع از آن میتواند سریعا به فرد مورد حمله قرار گرفته کمک کرده و باعث جلوگیری از مشکلات بعدی مانند تشنج یا کما و حتی مرگ شود. این دارو را شاید بتوان درمان قطعی هیپوگلیسمی در دیابت دانست.

قلم های هوشمند انسولین

درمان دیابت با تجهیزات پزشکی

قلم های هوشمند انسولین از جدید ترین تجهیزات پزشکی برای درمان دیابت اند. این قلم ها میتوانند به صورت هوشمندانه وضعیت انسولین موجود در بدن فرد دیابتی را اندازه گیری کنند و حتی میزان دوز آن را ثبت کرده و به تلفن همراه فرد ارسال کنند. این قلم ها باعث میشود تا کنترل انسولین توسط خود شخص بسیار راحت تر از قبل انجام شود و از عارضه های ناگهانی که به دلیل افزایش یا کاهش انسولین اتفاق می افتد جلوگیری کند.

شاید نتوان این قلم ها را به عنوان یک درمان قطعی دیابت شناسایی کرد اما باید بدانید سالانه افراد بسیاری به دلیل حملات ناگهانی ایجاد شده از طرف مشکلات بیماری دیابت جان خود را از دست میدهند و این قلم ها میتواند باعث نجات این افراد شود.

درمان قطعی دیابت در اسرائیل و آلمان

یکی از صحبت هایی که همیشه در مورد درمان بیماری های سخت در کشور ما در میان مردم رواج دارد، درمان آن در کشور های خارجی است. این موضوع در مورد درمان دیابت نیز صدق میکند. در سطح وب فارسی مطالب بسیار زیادی درمورد درمان قطعی دیابت در اسرائیل، درمان قطعی دیابت درآلمان، انگلیس، آمریکا و … شنیده میشود.

البته در این میان، متخصصان در کشور اسرائیل گویی کمی از متخصصان دیگر کشور ها سبقت گرفته و پیشرفت هایی را در درمان قطعی دیابت داشته اند. به تازگی اعلام شده است که متخصصان اسرائیلی  توانسته اند نوعی قرص خوراکی تولید کنند که مصرف آنها، میتواند باعث کاهش قند خون از طریق بهبود عملکرد سلول های درون لوزالمعده در بدن شود.

درمان قطعی دیابت در کشور های خارجی

میدانید که در دیابت نوع دو، بدن در تولید انسولین مشکلی ندارد اما درمقابل این ماده مقاوم شده و نمیتواند به خوبی از آن برای کاهش قندخون استفاده کند. این قرص ها، این توانایی را دارند که این مشکل بدن را به مرور حل کنند و پس از مصرف از آنها، قند خون و گلوکز را در بدن بین ۴ تا ۶ درصد کاهش دهند. این مقدار بسیار میزان خوب و مناسبی است.

در صورتی که این خبر که توسط شرکت فیسبوک اعلام شده است درست باشد، درآینده و با تولید انبوه این قرصها میتوان به کل از شر دیابت نوع دو، که فراگیر ترین دیابت در سطح جهان است راحت شد. البته مطمئنا تا تجاری سازی و تولید انبوه این دارو زمان زیادی مانده است اما میتوان امیدوارم بود که این درمان قطعی دیابت در اسرائیل، به همان درمان قطعی دیابت در سال ۲۰۱۹ تبدیل شود.

شاید صحبت های دیگری درمورد درمان دیابت در این کشور بشنوید اما مطمئن باشید در زمان حال درمان دیگری برای دیابت در این کشور کشف نشده و فعلا مهم ترین و البته معتبر ترین اخبار به دست آمده همین موردی بود که برای شما توضیح دادمی.
اگر درآینده در مورد درمان قطعی دیابت در اسرئیل و تولید انبوه این دارو ها خبری منتشر شد سعی میکنیم در قالب آپدیت در همین مقاله این خبر را برای شما منتشر کنیم.

درمان قطعی دیابت با بامیه

یکی از عناوینی که در مورد درمان قطعی دیابت در سطح وب با آن برخورد کردیم و بسیار برایمان جالب بود، عنوان درمان قطعی دیابت با بامیه بود.
طبق تحقیقاتی که درمورد بامیه و اثرات آن بر روی دیابت داشتیم متوجه شدیم که بامیه میتواند به بیماران دیابتی به حد زیادی کمک کند اما در مورد درمان قطعی دیابت با بامیه نظر خاصی نمیتوانیم بدهیم.

بامیه گیاهی است که میتواند به شدت در کاهش چربی و قند خون در بدن کمک کند. برای رژیم های لاغری نیز گاها از بامیه چه به صورت خام و چه پخته و آب پز شده استفاده میشود. بامیه دارای مقدار بالایی از فیبر ، ویتامین c، فولات (اسیدفولیک) و محتوای فنلی است. مهم ترین موضوعی که باعث خاصیت چربی سوزی و ضد قند بودن آن میشود، وجود آنتی اکسیدان در آن است. طبق تحقیقات محققین در دانشگاه شهید بهشتی بر روی موش های آزمایشگاهی، ثابت شد که اثر بامیه برابر با داروی متفورمین است و این دو در یک اندازه به موشِ بیمار در جهت بهبود دیابت کمک میکنند.

درمان قطعی دیابت با بامیه

خواص بامیه برای دیابت و دیگر بیماری ها

علاوه بر این موارد، بامیه مزایای دیگری نیز برای بدن دارد از جمله:

 • فیبر موجود در بامیه باعث بهبود حساسیت بدن نسبت به انسولین میشود
 • فیبر بامیه باعث کاهش اشتها و درنهایت لاغری میشود
 • گلوکز بامیه بسیار پایین میباشد و دربین مواد غذاییی با شاخص گلوکز بسیار پایین دسته بندی میشود
 • وجود فیبر و آنتی اکسیدان ها در بامیه باعث کاهش سطح کلسترول بدن میشود که در درمان دیابت بسیار کمک کننده است
 • بامیه باعث کاهش خستگی و بهبود عملکرد قلب میشود و این روند میتواند به بهبود دیابت کمک کند
 • بامیه به دلیل دارا بودن موسیلاژ به روند گوارش بدن کمک میکند و میتواند پس از دفع آب از بدن، بدن را همچنان با طراوت نگاه دارد
 • بامیه با بهبود گوارش بدن از خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ یا کولون میکاهد
 • مصرف بامیه در مادران باردار باعث جلوگیری از نقص لوله های عصبی جنین میشود
 • میدانید که سیستم ایمنی بدن در بیماری دیابت نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. بامیه به دلیل داشتن ویتامین سی و خاصیت ضدعفونی کنندگی، باعث قوی تر شدن سیستم ایمنی بدن میشود و علاوه بر کمک به بهبود و درمان دیابت، به بدن کمک میکند تا در مقابل بیماری هایی چون سرماخوردگی خود را محافظت کند
 • بامیه باعث افزایش گلبول های قرمز میشود و از کم خونی جلوگیری میکند.
 • خواص آنتی اکسیدانی بامیه به همراه ویتامین آ باعث جلوگیری از سرطان ریه و دهان میشود و همینطور باعث بهبود سلامت پوست خواهد شد.
 • تغذیه بامیه میتواند باعث قوی شدن استخوان ها شده و خطر ابتلا به سرطان پوکی استخوان را کاهش دهد.
 • عوارض کلیوی یکی از مشکلات شایع در بیماران دیابتی است که خوردن بامیه میتواند به جلوگیری از این مشکلات کمک شایانی کند.
 • و در نهایت نیز بامیه به دلیل کاهش وزن باعث جلوگیری از دیابت و یا درمان آن به میزان قابل توجهی میشود.

مطمئنا خواص بسیار بسیار زیادی متوجه افرادی است که به طور منظم از بامیه تغذیه میکنند اما به هیچ عنوان توصیه نمیشود تا بدون نظر پزشک از آن استفاده کنید. ممکن استفاده بی رویه از بامیه باعث کاهش بیش از حد قند خون و ایجاد حملات در بدن بیمار شود. مطمئنا میدانید که کاهش بی از اندازه قند خون در بدن باعث ایجاد حالت هموگلیسمی در بیمار میشود. این حالت در کشور ما با نام “افتادن قند” شناسایی میشود و شاید تا الان بار ها مشاهده کرده اید که این حالت باعث ایجاد کما در فرد میشود و در دفعاتی هم باعث مرگ میشود. پس به شدت توصیه میکنیم که نه تنها در تغذیه از بامیه بلکه تمامی مواد غذایی دیگر، برای جلوگیری از هموگلیسمی با دکتر و پزشک خود مشورت کنید.

در ادامه نیز یک دستور غذایی برای کاهش قند خون با استفاده از بامیه را برای شما بیان میکنیم:

کاهش قندخون با بامیه

برای استفاده از این دستور، چند عدد (۲ تا ۴) بامیه متوسط، جوان و تازه را بشویید. سر و ته آنها را جدا کنید و هرکدام از آنها را به چند قسمت مساوری تقسیم کنید.

آنها را در یک ظرف تمیز و ترجیحا درپوش دار بگذارید و تا سر ظرف روی آنها آب بریزید.

در ظرف را گذاشته و آن را به مدت ۱۲ ساعت در داخل یخچال قرار دهدید

پس از ۱۲ ساعت که به آن مراجعه کنید، کفی روی آب آن جمع شده است که شما باید این کف را به همراه آب بامیه ها بنوشید. در ضمن میتوانید بامیه ها را در دهان خود قرار داده و مایع درون آن را نیز بنوشید اما خود بامیه ها را نخورید.

بهترین زمان برای نوشیدن این مواد نیم ساعت قبل از خوردن صبحانه است و یا میتوانید آن را در زمان دلخواه میل کنید اما تا نیم ساعت پس از آن چیزی نخورید تا اثر آن چند برابر شود. در صورتی که از این دستور استفاده میکنید بهتر است دائما آن را ادامه دهید. اما نتایج آن بین ۲ تا ۳ هفته از شروع نمایان میشود. بازهم توصیه اکید میکنیم که قبل از مصرف این دستور با پزشک خود مشورت کنید.

درمان دیابت با طب سنتی

درمان گیاهی دیابت را هم اکنون مطالعه کنید…

گیاهان دارویی و درمان دیابت

ادعاهای بسیار زیادی در مورد درمان قطعی دیابت با طب سنتی توسط بعضی از متخصصان طب سنتی شده است. به هیچ عنوان قصد تکذیب با تأیید این ادعاها را نداریم. در هرحال بسیاری از درمان هایی که توسط اطبای طب سنتی روی بیماران مختلف انجام شده است دارای بازخورد بسیار عالی و خوبی بوده است و نمیتوان آن را تکذیب کرد.

برای امتحان این ادعاها در مورد بهبود و درمان قطعی دیابت در طب سنتی باید به یک متخصص طب سنتی مراجعه کنید. در ادامه دارو ها و دستوراتی که برای درمان دیابت نقل شده است را برای شما بیان میکنیم:

داروهای گیاهی توصیه شده در طب سنتی برای درمان دیابت

درمان قطعی دیابت در طب سنتی

خارمریم: خارمریم کاهش دهنده چربی خون و بهبود حساسیت بدن نسبت به انسولین است.

سیر: کاهش قند خون و افزایش انسولین از فواید سیر است، میتوانید سیر را به صورت خام میل کنید (۱ تا ۳ عدد در روز).

چایی سبز: ۲ تا ۳ لیوان چایی سبز در روز میتواند باعث کاهش و کنترل قند خون شود.

شاهی: شاهی کنترل کننده قند خون است که بهتر است در وعده های غذایی یا در سالاد میل شود.

جوانه گندم: به دلیل وجود ویتامین A میتواند باعث درمان دیابت شود.

گردو: آهن، فسفر، مس و… موجود در گردو برای افراد مبتلا به دیابت مفید است. همینطور یک لیوان دم کرده برگ گردو میتواند برای افراد دیابتی مفید باشد. (۲۰ گرم برگ گردو)

فندق: فندق برای درمان دیابت مفید است و به دلیل تهی بودن از نشاسته به مبتلایان به دیابت توصیه میشود.

دارچین: تنها نوشتن یک خط متن در باب فواید دارچین در درمان دیابت شاید کوتاهی باشد. دارچین یک ماده بسیار مفید برای افراد دیابتی است و پزشکان طب سنتی به شدت بر روی مصرف آن تأکید دارند. روش های مصرف آن علاوه بر مصرف همراه با غذا میتواند به صورت دم کرده آن باشد. به این صورت که یک یا دو چوب دارچین را بر روی حرارت کم در آب قرار دهید و پس از به جوش آمدن آب روی حرارت بسیار کم گذاشته تا مانند چایی دم بکشد (۲ تا ۳ ساعت)

گشنیز: گشنیز باعث افزایش ترشح انسولین میشود. بهتر است برای مصرف گشنیز از جوشانده تخم آن استفاده کنید.

خیارتلخ: خیارتلخ میتواند به شدت باعث کاهش قند خون شود. ظاهر این میوه کمی شبیه به کدو است.

خربزه روباهی: خربزه روباهی یا هندوانه ابوجهل باعث کاهش قند خون است اما نباید در مصرف آن زیاده روی شود زیرا میتواند باعث ایجاد اسهال خونی در افراد شود.

تخم شنبلیله: تخم شنبلیله باعث کاهش فشار خون و قند خون است. برای مصرف، تخم شنبلیله را در اب سرد بخیسانید و پس از ۳ ساعت آن را بنوشید.

گیاه گالگا: این گیاه کاهنده قندخون است و خاصیت تب بری و ضد تشنج دارد. این گیاه به صورت اختصاصی برای دیابتی ها توصیه میشود و حتی قرص آن نیز برای این افراد در دسترس است.

درمان قطعی دیابت با گانودرما

قارچ گانودرما یک گیاه طبیعی است که به تازگی مصرف آن در ایران محبوب شده است.
تولید کنندگان این گیاه دارویی مدعی اند که محصول تولیدی آنها درمان کننده بیماری های بسیاری است و از جمله این بیماری ها, بیماری دیابت است.
گانودرما محصولات فراوانی دارد از جمله چایی گانودرما, قهوه گانودرما، دوغ گانودرما و…

درمورد ادعای درمان دیایت با گانودرما یا حتی درمان قطعی دیابت با گانودرما اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، از همین رو نمیتوان درمورد آن نظر مطمئنی ارائه کرد.
بهترین راه مشاوره با متخصصان یا پزشکان طب سنتی است. اما به طور کلی درمورد خواص محصولات و فرآورده های گانودرما صحبت های گوناگونی میشود. از این رو شاید امتحان آن برای درمان دیابت کار اشتباهی نباشد (زیر نظر پزشک)

درمان قطعی دیابت با حجامت

حجامت یکی از مهم ترین دستورات توضیه شده در طب سنتی است. برای حجامت فواید بسیار زیادی در این طب ذکر شده و طبق گفته متخصصان طب سنتی حجامت نه تنها در طب سنتی بلکه در طب اسلامی و توسط پیامبر و امامان نیز توصیه شده است. اما در مورد درمان دیابت با حجامت هنوز اختلاف نظر های فراوانی وجود دارد. تعدادی از متخصصان حجامت را برای درمان دیابت لازم میدانند اما تعدادی از آنها آن را بی اثر در درمان دیابت میدانند.

درمان دیابت در ۳۰ روز

درمان 30 روزه دیابت

درمان دیابت در ۳۰ روز!! این عنوان یک مستند خارجی است که تولید آن به چندین سال قبل باز میگردد.
این مستند با کمک چندین پزشک متخصص دیابت برگذار شده است. در طول این برنامه ۶ فرد مبتلا به دیابت ۳۰ روز تحت نظر قرار میگیرند و در این ۳۰ روز تمامی دستورات این پزشکان متخصص را اجرا میکنند.
این دستورات علاوه بر دستورات سخت گیرانه غذایی (خام خواری) مربوط به عادات رفتاری, ورزش و غیره نیز میشود.
در تمامی این ۳۰ روز رفتار و نتایج این افراد مورد بررسی قرار میگیرد و پس از اتمام روز ۳۰ ام نتایج به بینندگان اعلام میشود.
مطمئنا مشاهده این مستند چند قسمتی به خوبی میتواند به افراد دیابتی یک دید مناسب درمورد روش های درمان قطعی دیابت بدهد.
برای دانلود فیلم درمان قطعی دیابت در ۳۰ روز میتوانید به سایت یوتیوب و یا آپارات مراجعه کنید

درمان جدید دیابت

جدید ترین روش های درمیان قطعی دیابت

در قرن حاضر قسمت اعظمی از تکنولوژی به خدمت علم پزشکی درآمده است. در همه کشور ها قسمت قابل توجهی از بودجه کل، به تحقیقات در مورد درمان بیماری ها اختصاص می یابد.

یکی از علوم تازه شناخته شده که به تازگی باعث درمان بسیاری از بیماری هایی که تا قبل از این مهر لاعلاج بر پیشانی انها حک شده بود شده است. علم سلول های بنیادی است.
با کمک سلول های بنیادی بسیاری از بیماری ها تا به حال درمان شده و بسیاری دیگر نیز در حال آزمایش شدن جهت کشف درمان است.
با توجه به اینکه دیابت یکی از شایع ترین بیماری ها در جهان است در اعلب کشور های جهان بودجه هنگفتی به کشف درمان قطعی دیابت اختصاص یافته است. به تازگی اعلام شده که متخصصان توانسته اند با استفاده از سلول های بنیادین به دستاوردهای بسیار خوبی درمورد درمان قطعی دیابت دست پیدا کنند.

آزمایش برای بهبود دیابت
طبق اخبار منتشر شده دانشمندان توانسته اند با استفاده از سلول های جنسی نابالغ مردان، به تولید سلول های تولید کننده انسولین در لوزالمعده بپردازند و نتایج این تحقیقات بر روی موش های آزمایشگاهی تا به حال مثبت و موفقیت آمیز بوده است.

از این رو میتوان درآینده ای بسیار نزدیک منتظر درمان کاملا قطعی دیابت بود. احتمال دارد این درمان تا انتهای سال ۲۰۱۹ به صورت عمومی منتشر شود و پس از آن برای تولید انبوه و درمان کامل دیابت از طریق این روش اقدام شود.

هشدار درمان قطعی دیابت با جراحی

درمان قطعی دیابت در ترکیه

به تازگی صحبت هایی در مورد درمان قطعی دیابت در ترکیه با استفاده از جراحی متابولیک میشود. ما به شخصه از طرف واحدیت سایت در مورد این درمان اظهار نظری نمیکنیم و صرفا اخبار منتشر شده را برای شما باز گو میکنیم:

طبق گفته ها به تازگی تبلیغاتی در شبکه های ماهواره ای منتشر شده است که طبق اظهارات آن درمان قطعی دیابت در کشور ترکیه پیدا شده و میتوان با سفر به این کشور و انجام جراحی متابولیک، دیابت را به طور کامل درمان کرد.

این جراحی در اصل نه روشی برای درمان دیابت بلکه روشی برای درمان چاقی است. البته که چاقی یک عامل مهم در بروز دیابت است اما طبق نظر رئیس انجمن دیابت ایران، عمل متابولیک یا متابولیسم، یک درمان دائمی برای دیابت نیست.

بلکه این درمان صرفا در مواقعی که چاقی بیش از حد بیمار را نمیتوان کنترل کرد مورد استفاده قرار میگیرد تا بتوان بعد از آن روش های درمان دیابت را بهتر اجرا کرد. طبق گفته اسدا.. رجب، پس از انجام این عمل هم امکان بازگشت چاقی دوباره فرد وجود دارد و هم بازگشت بیماری دیابت. رئیس انجمن دیابت ایران اظهار کرد که عمل متابولیسم در گذشته در ایران نیز انجام میشد و اینکه تصور میکنند این روش درمان، اختراعی در ترکیه است تصوری کاملا غلط و اشتباه است.

درمان دیابت با جراحی

به گفته وی، چاقی یک عامل مهم در بروز دیابت است و گاها چاقی بیش از اندازه فرد بیمار به پزشکان اجازه درمان دیابت او را نمیدهد. در این حالت پزشکان به ناچار برای فرد دیابتی عمل متابولیسم را تجویز میکنند تا بتوانند با کنترل چاقی او، از دیگر روش های درمان دیابت استفاده کنند و به مرور قند خون موجود در بدن فرد را کاهش دهند.

طبق گفته ها، اغلب برای بیماران با BMI بیشتر از ۴۰، این عمل جراحی توصیه میشود و بیماران دارای BMI کمتر از ۴۰ نیازی به استفاده از این عمل ندارند بلکه چاقی آنها با استفاده از دیگر روش های گیاهی و غیر گاهی قابل درمان است. پس توجه کنید که به هیچ عنوان گول این تبلیغات سود جویانه را نخورید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا تمامی راه های درمان قطعی دیابت را به شما توضیح دهیم. این راه ها عبارت بود از:

 • درمان قطعی دیابت در سال ۲۰۱۹
 • درمان قطعی یگدیابت در اسرائیل
 • درمان قطعی دیابت در آلمان
 • درمان قطعی دیابت با طب سنتی
 • درمان قطعی دیابت با بامیه
 • درمان قطعی دیابت با حجامت
 • درمان قطعی دیابت با گانودرما

همینطور در مورد مستند درمان قطعی دیابت در ۳۰ روز به شما توضیح دادیم و توصیه کردیم تا اگر مبتلا به دیابت هستید حتما این ویدیو را تماشا کنید.
در انتها نیز درمورد درمان جدید دیابت توضیح دادیم و گفتیم که در آینده ای بسیار نزدیک با استفاده از روش های نوین پزشکی دیابت به طور قطعی درمان شده و به دفترچه تاریخچه پزشکی میپیوندد.
به عنوان کلام آخر باید از شما درخواست کنیم به هیچ عنوان بدون مشورت پزشک از دستورات گفته شده در این مقاله استفاده نکنید زیرا ممکن هرکدام از آنها در بدن شما مشکلی ایجاد کند و باعث ایجاد حملات قلبی و مغزی شود.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

درباره سایت درمان دیابت

سایت درمان دیابت یکی از فعالترین سایت هایی است که دغدغه اصلی اش کمک به بهبود بیماران دیابتی از طرق طبیعی و به صورت قطعی و دائمی است. امیدواریم با همکاری و مشارکت شما عزیزان به این هدف مهم دستیابی پیدا کنیم.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید سوالات خود را در بخش تماس با ما مطرح نموده و اوامر خود را مطرح نمایید.

برای مشاهده فروشگاه محصولات دیابتی کلیک کنید …

سایت های معتبر پزشکی
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران


نوشته شده توسط محمد صالح
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۹۸
نظرتان را ثبت کنید.
 1. رشید
  ۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام و احترام لطفا برای درمان قطعی بیماری دیابت بیشتر راهنمایی کنید

  • admin
   ۵ خرداد ۱۳۹۸

   تاکید عمده ما در درمان دیابت استفاده از معجون رمز گذاری شده ای است که توسط پزشکان متخصص تیم ما طی آزمایشات فراوان تهیه شده است.

   • مادر نگران
    ۳۰ تیر ۱۳۹۸

    آیا این معجون رو افراد دیابتی نتیجه ی مثبت داده؟
    التماستون میکنم امید واهی بهم ندین.
    حتی اگر جواب منفیه…
    آیا درمان قطعی با این معجون صورت گرفته که بیمار بدون وابستگی به انسولین و دارو زندگی کنه……….

    • admin
     ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

     سلام و احترام
     دوست و همراه گرامی معجون و پکیج گیاهی حاضر قوی ترین و تخصصی ترین معجون گیاهی بدون عوارض جانبی هستش که روی بسیاری از بیمارای ما تاثیر مثبت و صد در صدی داشته اصلا جای نگرانی نداره.

 2. مادر نگران
  ۳۰ تیر ۱۳۹۸

  خواهش میکنم فقط بگید آیا تو ایران درمان قطعی برای دیابت وجود داره؟ تو رو خدا با خبرهایی که معلوم نیست سندیت دارن یا نه، امید واهی به افراد دیابتی و خانواده هاشون ندید.بخدا گناه دارن این بیماران.اینکه مثلا پیاز بخورید یا گزنه و شنبلیله،درمان قطعی نیست.بلکه کنترل دیابت هست.گاها تو بعضی از سایت کنترل دیابت رو با درمان اشتباه میگیرن.این خودش خیلی میتونه تو روحیه افراد دیابتی تاثیر بذاره.
  حرف من اینه که خبررسانی درست و صحیح باشه.نام کنترل دیابت با درمان قطعی دیابت رو باهم اشتباه نگیریم.
  حالا اگر درمان قطعی تو ایران وجود داره و کسی جواب گرفته ،راست و حسینی بیاد بگه.
  من پسرم دوساله که گرفتار دیابته،
  یا افت شدید داره یا قند خون بالا.
  آخه یه بچه که دنیای تو خوردن و نوشیدن مواد خوراکی مورد پسند خلاصه میشه،چطور میتونه رژیم بگیره.
  تو رو قرآن اگر خبر موثقی دارید به من اطلاع بدید‌
  دنیای منو دیابت بچم بهم گره خورده.

  • محمد صالح
   ۶ شهریور ۱۳۹۸

   در تهیه این پکیج از مقادیر متنوع و فراوان گیاهان موثره در درمان دیابت استفاده شده و بر اساس گروه خونی شما عزیزان رژیم غذایی مناسبی هم در کنار این پکیج قدرتمند به شما ارائه می گردد. این پکیج محصول تلاش متخصصان طب سنتی در درمان قطعی دیابت بوده و هیچ گونه مواد شیمیایی در آن استفاده نمی شود.

 3. مجید
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام، ازکجا بدانیم که دیابت( نوع۲ دارم یانوع ۱)آیا علامتهایی دارد، لطفا دقیق بفرمائید.

 4. مجید
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام، لطفا تفاوت دقیق بین( دیابت نوع ۱ ونوع ۲ )را دقیق توضیح دهید.باتشکر.

  • admin
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب بزرگوار در داخل سایت به صورت کامل شرح داده شده ولی اگه خلاصه بخوام خدمتتون عرض کنم دیابت نوع یک در اثر عدم ترشح انسولین و معمولا در سنین کودکی رخ می ده و نوع دو در اثر عدم پاسخگویی و درک سنسور های شناسایی انسولین در بزرگسالی ایجاد می شه

 5. رضا
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من دیابت نوع ۲ دارم وزنم از ۱۵۰ آوردم ۱۳۱ و چرپی ۱۷۳ به ۱۳۶ دو سوال دارم کاهش وزن به ۸۰ کیلو دیابت درمان میشود ودوم بامیه مصرف کردم بدنم داغ میشود البته جایی خواندم وقتی صبح بامیه مصرف میشود بعد ظهر باید دارچین داخل آب گرم بعد سرد شدن مصرف شود تا درمان قطعی دیابت بعد ۱۴ روز آیا بدون دارچین هم ممکن هست بدنم بعد مصرف مثل تنور می سوزد از بامیه هست یا دارچین

  • admin
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب
   بزرگوار قطعا کاهش وزن کمک بسیار بزرگی به درمان قطعی قند خون داره
   لطفا بامیه و کلاهک بادنجان را تا حد ممکن استفاده کنید و از معجزه دارچین غافل نشوید.
   با غذای خود حتما پیاز مصرف کنید . از استرس بدور باشید. از پکیج طلایی ما هم میتونید برای درمان قطعی قند خون استفاده کنید.

 6. سعید
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من دیابت نوع۲ دارم لطفاپزشک متخصصی را معرفی کنید برای درمان

 7. سلام پکیچ در مورد دیابت نوع 2 کجاست میتونید برام ارسال کنین
  ۳ شهریور ۱۳۹۸

  مطالب بسیار خوب بود

  • محمد صالح
   ۶ شهریور ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب ما در سایت به ارائه این پکیج پرداخته ایم.پکیج بهبود قطعی دیابت که در سایت قرار داده ایم یکی از بهترین و موثر ترین ترکیباتی است که صد در صد گیاهی و بدون هیچگونه عواض جانبی برای شما عزیزان تهیه شده است. این پکیج به دلیل داشتن مواد موثره بسیار قدرتمند می تواند همه عوارض ناشی از بیماری دیابت را برطرف نموده و در عرض چهارماه بهبودی قطعی را برای شما به ارمغان بیاورد.
   در تهیه این پکیج از مقادیر متنوع و فراوان گیاهان موثره در درمان دیابت استفاده شده و بر اساس گروه خونی شما عزیزان رژیم غذایی مناسبی هم در کنار این پکیج قدرتمند به شما ارائه می گردد. این پکیج محصول تلاش متخصصان طب سنتی در درمان قطعی دیابت بوده و هیچ گونه مواد شیمیایی در آن استفاده نمی شود.برای دریافت پکیج طلایی درمان و بهبود قطعی دیابت می توانید هزینه را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۷۱۲۸۹۸۲۳ بانک رفاه محمد صالح واریز و با ارسال فیش و آدرس دقیق پستی در سریعترین زمان با استفاده از پست پیشتاز آن را تحویل بگیرید.

09187518105